אודות החברה
תחומי עיסוק

סוכנות לביטוח

אינברג הרפז יוסף - מנהל

Инберг Гарпаз Иосиф - директор

04-6406537

 

ליווי ושיווק פיננסי 

 

 

ניהול עסק קטן אינו דומה לניהול חברה גדולה עם מערך עובדים, אשראי אין סופי, הנהלה בתשלום וקבוצת דירקטורים.

ייחודו של העסק הקטן בהיותו one man show,בו הבעלים מנהל את השיווק, המכירות, התחום הפיננסי, שירות הלקוחות, ופיתוח המוצר בעצם את הכל.

אנחנו באשחר פיננסים נמצאים שם חיים את המציאות הזו שלך! לכן כדי שאתה תוכל לקבל "CFO to go " מישהו להתייעץ אתו בקבלת החלטות ובניהול שוטף, יצרנו חבילה מותאמת לכל עסק.

     

 

 

     גיוס אשראי - גיוס אשראי לעסק הוא מהלך חשוב שיש לבחון בקפידה. העיקר הוא לא לקחת כי נותנים. גיוס אשראי במרבית הפעמים אינו פתרון יחיד לעסק הנמצא במצוקה כלכלית או מתקשה בשל ניהול תזרימי לקוי ויש לשלב אותו עם פעולות הכרחיות נוספות בעסק.

 

מה כולל גיוס אשראי :

  • אפיון העסק על מנת להבין את הצרכים האמיתיים
  • בניית תכנית עסקית
  • בניית תזרים חזוי ונקודת איזון
  • ליווי העסקים בעת פגישה עם הבודק הכלכלי

 

 

 

 

 

בניית תקציב שנתי – מה אנחנו עושים בסוף שנה? עריכת ספירת מלאי, סגירת מינוסים, התחשבנות מול המוסדות. אבל! זה הזמן לתכנן את השנה הבאה. לחשוב על פיתוח, להציב יעדים, ולחשוב קדימה.

 

 

 

 

 

 

בדיקת התכנות להקמת עסק- רוצה להקים עסק משלך, אבל אתה לא בטוח אם כדאי? בשביל זה בדיוק אנחנו כאן! רגע לפני שמקבלים החלטה חשוב לדעת: בדיקת התכנות נותנת אינדיקציה ברורה לגבי מה צופן העתיד, מה מצופה מבעל עסק, מה צפי ההוצאות, מה אורך הנשימה שעלי להתכונן אליו לפני שיהיו הכנסות, מהי נקודת האיזון בעסק ממנה אוכל להתחיל להרוויח, מיהם שותפיי (ולא בהכרח מבחירה).

 

בדיקת התכנות הינה תנאי הכרחי להקמת עסק!

 

 

 

 

 

  

ניהול תקציב עסקי משפחתי – מנהל עסק וגם משפחה, כיצד עושים את זה: מנהלים חשבונות נפרדים? מושכים משכורת? משלמים פעמיים עמלה בחשבון הבנק? את הקניות של הסופר מעמיסים על כרטיס האשראי של העסק? כל אלה ועוד הן דילמות הנשמעות מספר רב של פעמים מבעלי עסקים משפחתיים. איך עושים את זה? איפה עובר הגבול? איך דואגים גם לפנסיה, גם לחיסכון, גם למשפחה, וגם לעסק? לומדים להתנהל נכון!

 

 

  

                                      ניהול עסק הוא מקצוע!

 

 

 

לקבלת מידע נוסף ובכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם

עדי רוזנברג – יועצת כלכלית לעסקים MBA

04-6406537

054-4641773

adir@eshhar.co.il 

 

 

 

תחומי תחומי